Yeşil Ofis nedir? 

WWF tarafından hayata geçirilen Yeşil Ofis, insanlığın doğal kaynaklar üzerindeki baskısını ve ekolojik ayak izini azaltmak için ofislerde uygulanan bir iyileştirme programıdır.

İşini de doğayı da seven ofis.

Sahip olduğumuz eşsiz doğal değerleri korumak, gezegenimizin bize sağladığı yaşamsal kaynakların devamlılığını sağlamak ve daha fazla insanın doğayla uyumlu bir yaşam sürmesi adına herkesin yapabileceği bir şeylerin olduğuna inanıyoruz.

Yeşil ofis programı ile daha az enerji kullanan, yenilenebilir ve doğal kaynaklar konusunda daha bilinçli, daha çevreci bir yaşam tarzını benimsemiş olacağız.

Karbon salınımına neden olan ısıtma ve soğutma sistemleri, elektrik tüketimi, ulaşım, su tüketimi, kâğıt ve büro malzemeleri tüketimi, gıda tüketimi gibi alışkanlıklarımızı daha bilinçli hale getirirsek karbon ayak izimizi azaltacağız. Bu sayede şirketimizin ve bizlerin sebep olduğu doğa tahribatını azaltmış olacağız.

Sadece bir dünyamız var ve ondan biz sorumluyuz. Hepimizin sahip olduğu önemli bir güç ve yapabileceği çok şey var.

Değişimi yaratmak için birlikte yapacağımız çalışmalarla çok daha fazlasını başarabiliriz.

2019

Kale Yazılım’ın Yeşil Ofis Olma Süreci

Bu süreçte bize her türlü desteği veren tüm iş arkadaşlarımıza teşekkürler..

Kale Yazılım

Yeşil Ofis Bültenleri

  1994 yılında kurulmuş, ülkesini seven ve ona ürettiği hizmetlerle değer katan, işini iyi ve kaliteli yapmaya odaklanmış, tamamen bağımsız ve yerli bir yazılım evidir.

  ADRES

  Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı Galyum Blok Kat:1 No:27/108 06800 Çankaya Ankara Türkiye

  TELEFON

  +90 312 210 17 00

  E-POSTA

  Founded in 1994, loves the country and adds value to the services it produces, focused on doing business good and quality, is a completely independent and domestic software house.

  ADDRESS

  Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı Galyum Blok Kat:1 No:27/108 06800 Çankaya Ankara Türkiye

  TELEPHONE

  +90 312 210 17 00

  E-POSTA