İşe Alım Süreci

Kale Yazılım; hem kendisini hem de ekibindeki arkadaşlarını geliştirmeye açık, takım çalışmasına yatkın ve kurumunu daha ileriye götürmeye hevesli adayları bünyesine katmak amacıyla işe alım prosedürleri uygulamaktadır.

Açılan pozisyonlarımız şirket içerisinde duyurulur iş arama portalları üzerinden yayınlanır.

Yapılan değerlendirmelere göre pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar ile İnsan Kaynakları görüşmenin ardından 2 aşamalı teknik görüşme yapılır. Yazılım uzmanı adaylarından görüşme sırasında kısa bir kod geliştirmeleri istenebilir. Değerlendirmeler sonucunda teklif aşamasına geçilir.

Olumsuz olan adaylara İnsan Kaynakları tarafından e-posta ile bilgilendirme yapılır.

Oryantasyon Süreci

İşe alışma sürecini hızlandırmak amacı ile yeni çalışma arkadaşlarımız, ilk iş gününde İnsan Kaynakları yetkilisi tarafından tüm çalışma arkadaşlarımız ile tanıştırılır. Sonrasında şirket yapısını ve uygulanan prosedürleri anlatan bir sunum yapılır.

İnsan Kaynakları sunumundan sonra şirketin yapmakta olduğu projeler ve bu projelerin gerektirdiği teknik gereksinimler detaylı olarak anlatılır.

Çalışacağı ekipten deneyimli bir çalışma arkadaşımız, kendisine işe adaptasyonunu hızlandırmak için 1 hafta boyunca rehberlik eder.

Geleceğe Ulaşan

Kariyer Planı

Kale Yazılım bünyesinde istihdam edilecek her bir pozisyon için görev, yetki ve sorumluluklar tanımlanmış ve kariyer yolu belirlenmiştir. Çalışma arkadaşlarımız işe başladıkları ilk günden itibaren kariyer yolu üzerinde nasıl ilerleyebileceğini, bunlar için gerekli süre ve edinmesi gereken yetkinlikler hakkında bilgilendirilir.

Performans ve Motivasyon Görüşmeleri

Çalışanlarımız her seviyeden yöneticisine ve ihtiyaç duyduğu bilgiye sahip olan çalışma arkadaşlarına her zaman ulaşabilir durumdadır. Bununla birlikte belirlenen dönemlerde yöneticisi ile birebir yapacağı Performans ve Motivasyon Görüşmelerinde, kendini daha fazla geliştirebilmesi ve motivasyonunu artırabilmesi için yöneticisi tarafından mentorluk yapılır.

Ücret Politikası

Uzun soluklu bir çalışma birlikteliği hedeflenen firmamızda hem mevcut çalışanlarımızı mutlu etmek hem de yeni yetenekleri firmamıza katmak için rekabetçi ücret politikası uygulanmaktadır. Pozisyon için maaş aralığı belirlenirken; mevcut yapının dengesi ve piyasa verilerini göz önüne alıyoruz. Yıllık 12 net maaş politikası uygulanmaktadır.

Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası
Yol Ücreti/Otobil
Yemek Kartı
Doğum günü izni
İşyeri hekimi imkanı
Mesai saatleri içinde masaj imkanı
Belirli pozisyonlar için kurumsal şirket hattı
Belirli pozisyonlar için araç tahsisi
Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09.00 – 18.00

Çalışan Sayısı

Alanında Uzman 75-100 Personel

İnsan Kaynaklarına Ulaşın

   1994 yılında kurulmuş, ülkesini seven ve ona ürettiği hizmetlerle değer katan, işini iyi ve kaliteli yapmaya odaklanmış, tamamen bağımsız ve yerli bir yazılım evidir.

   ADRES

   Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı Galyum Blok Kat:1 No:27/108 06800 Çankaya Ankara Türkiye

   TELEFON

   +90 312 210 17 00

   E-POSTA

   Founded in 1994, loves the country and adds value to the services it produces, focused on doing business good and quality, is a completely independent and domestic software house.

   ADDRESS

   Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacı Bulvarı Galyum Blok Kat:1 No:27/108 06800 Çankaya Ankara Türkiye

   TELEPHONE

   +90 312 210 17 00

   E-POSTA